Գլխավոր Բաժանորդագրվել Մուտք
Ողջունում եմ Ձեզ Гость!


Բազկամարտի Երիտասարդական Ասոցիացիա
Главная » 2011 » Մայիս » 17 » EAF, 2011-05-11
06:35
EAF, 2011-05-11
EAF, 2011-05-11

Senior Men Left 100
  1. Murat Karyaev, Russian Federation, 10 points
  2. Raimonds Antonovics, Latvia, 7 points
  3. Vaso Dautashvili, Georgia, 5 points
  4. Jonas Hellstrom, Sweden, 4 points
  5. Sureyya Ayce, Turkey, 3 points
  6. Racho Gakharia, Georgia, 2 points
  7. Dzmitry Shmyko, Belarus, 1 points
  8. Gela Khubiashvili, Ukraine, 0 points
  9. Donatas Kriksciunas, Lithuania, 0 points
 10. Emil Ilchev, Bulgaria, 0 points
 11. Christian Stahlhofen, Germany, 0 points
 12. Dzambolat Tsoriev, Russian Federation, 0 points
 13. Andrija Tkalec, Croatia, 0 points
 14. Josip Poles, Croatia, 0 points
 15. Eduard Sahakyan, Armenia, 0 points
 16. Davit Yeghiazaryan, Armenia, 0 points
 17. Tonni Christensen, Denmark, 0 points
 18. Cemsit Osmanli, Turkey, 0 points


Senior Men Left 110
  1. Kvikvinia Genadi, Georgia, 10 points
  2. Viatcheslav Muriev, Russian Federation, 7 points
  3. Marin Pantaleev, Bulgaria, 5 points
  4. Sahin Ergun, Turkey, 4 points
  5. Normunds Tomsons, Latvia, 3 points
  6. Sergiy Tokarev, Ukraine, 2 points
  7. Yevhen Litovtsev, Ukraine, 1 points
  8. Rasul Baychorov, Russian Federation, 0 points
  9. Cengiz Aydogan, Turkey, 0 points
 10. Aliaksandr Yankovski, Belarus, 0 points
 11. Stefan Mitov, Bulgaria, 0 points
 12. Eric Hoppe, Germany, 0 points
 13. Philip Berencreutz, Sweden, 0 points


Senior Men Left +110
  1. Andriy Pushkar, Ukraine, 10 points
  2. Ferit Osmanli, Turkey, 7 points
  3. Vyacheslav Karpov, Russian Federation, 5 points
  4. Juraj Michalicka, Slovakia, 4 points
  5. Georgi Cvetkov, Bulgaria, 3 points
  6. Dzmitry Kirilenka, Belarus, 2 points
  7. Ralf Johansson, Sweden, 1 points
  8. Rasul Chotchaev, Russian Federation, 0 points
  9. Damir Krunic, Sweden, 0 points
 10. Shohrat Shixmatov, Azerbaijan, 0 points
 11. Cavit Kahriman, Turkey, 0 points
 12. Slawomir Glowacki, Poland, 0 points
 13. Antonio Masic, Croatia, 0 points
 14. Ilham Mahmudov, Azerbaijan, 0 points
 15. Georgios Charalampopoylos, Greece, 0 points
 16. Emanuil Manasiev, Bulgaria, 0 points


Senior Men Left 55
  1. Georgi Gaydardjiev, Bulgaria, 10 points
  2. Dmytro Bezkorovainyi, Ukraine, 7 points
  3. Arsen Chomaev, Russian Federation, 5 points
  4. Radik Komalov, Russian Federation, 4 points
  5. Stilyan Panchev, Bulgaria, 3 points
  6. Giorgi Purtseladze, Georgia, 2 points
  7. Ismail Turker, Turkey, 1 points
  8. Ismail Kizilay, Turkey, 0 points


Senior Men Left 60
  1. Roman Zerekaev, Russian Federation, 10 points
  2. Kazbek Chagarov, Russian Federation, 7 points
  3. Vileni Gabrava, Georgia, 5 points
  4. Mehmet Ali Uzul, Turkey, 4 points
  5. Ivan Afanasik, Belarus, 3 points
  6. Arman Piroyan, Armenia, 2 points
  7. Jozsef Gabor Fenyvesi, Hungary, 1 points
  8. Maksym Galashko, Ukraine, 0 points
  9. Lasha Kakhelashvili, Georgia, 0 points
 10. Mehmet Ali Erdogan, Turkey, 0 points
 11. Dimitri Jakovlev, Finland, 0 points
 12. Joakim Edvall, Sweden, 0 points
 13. Dimitar Sterev, Bulgaria, 0 points
 14. Anzaur Merkel, Germany, 0 points


Senior Men Left 65
  1. Oleg Zhokh, Ukraine, 10 points
  2. Evren Serhat Arslan, Turkey, 7 points
  3. Murat Borlakov, Russian Federation, 5 points
  4. Valiantin Bobrovich, Belarus, 4 points
  5. Aslanbek Berezov, Russian Federation, 3 points
  6. Revaz Gogiashvili, Georgia, 2 points
  7. Zohrab Mahsimov, Azerbaijan, 1 points
  8. Khaiser Ibrishev, Ukraine, 0 points
  9. Smbat Tatevosyan, Armenia, 0 points
 10. Jan Erik Sunde, Norway, 0 points
 11. Onur Onder, Turkey, 0 points
 12. Hayk Harutyunyan, Armenia, 0 points
 13. Jan Taeger, Germany, 0 points


Senior Men Left 70
  1. Vladimir Mnatsakanyan, Armenia, 10 points
  2. Alexander Voronetskiy, Russian Federation, 7 points
  3. Immanual Ozyurek, Turkey, 5 points
  4. Hristo Delidzhakov, Bulgaria, 4 points
  5. Giorgi Asumbani, Georgia, 3 points
  6. Viorel Dobrin, Romania, 2 points
  7. Alex Abutidze, Georgia, 1 points
  8. Grigory Valiev, Russian Federation, 0 points
  9. Oleg Chernyavsky, Ukraine, 0 points
 10. Erwin Hogenhout, Netherlands, 0 points
 11. Michael Svoboda, Czech Republic, 0 points
 12. Stephan Soderberg, Sweden, 0 points
 13. Cihat Atay, Turkey, 0 points
 14. Albert Kaptijn, Netherlands, 0 points
 15. Michal Zapletal, Czech Republic, 0 points
 16. Parviz Nuraliyev, Azerbaijan, 0 points
 17. Denys Guryev, Ukraine, 0 points


Senior Men Left 75
  1. Engin Terzi, Turkey, 10 points
  2. Mehmet Fatih Boz, Turkey, 7 points
  3. Yusuf Bayramukov, Russian Federation, 5 points
  4. Vitaliy Kalmykov, Russian Federation, 4 points
  5. Giorgi Albutashvili, Georgia, 3 points
  6. Aliaksandr Seredich, Belarus, 2 points
  7. Dariusz Groch, Poland, 1 points
  8. Roman Riabtsev, Ukraine, 0 points
  9. Staffan Back, Sweden, 0 points
 10. Fuad Jafarov, Azerbaijan, 0 points
 11. Harutyun Sargsyan, Armenia, 0 points
 12. Samvel Vanesyan, Armenia, 0 points


Senior Men Left 80
  1. Artem Taynov, Ukraine, 10 points
  2. Stefan Lengarov, Bulgaria, 7 points
  3. Timur Mamedov, Russian Federation, 5 points
  4. Aleh Matskevich, Belarus, 4 points
  5. Mukharbek Karaev, Russian Federation, 3 points
  6. Dzianis Savenia, Belarus, 2 points
  7. Radoslav Dobrovic, Slovakia, 1 points
  8. Alexander Balabanov, Bulgaria, 0 points
  9. Ayhan Beyazit, Turkey, 0 points
 10. Jozsef Lovei, France, 0 points
 11. Sarunas Manarka, Lithuania, 0 points
 12. Janus Smolarczyk, Germany, 0 points
 13. Andreas Dahlstrom, Sweden, 0 points
 14. Johan Brundin, Sweden, 0 points
 15. Giorgi Tvaliashvili, Georgia, 0 points
 16. Dursun Onder, Turkey, 0 points
 17. Darius Puiac, Romania, 0 points
 18. Matej Svoboda, Czech Republic, 0 points
 19. Husik Ghazaryan, Armenia, 0 points


Senior Men Left 85
  1. Rustam Babaiev, Ukraine, 10 points
  2. Ievgenii Prudnyk, Ukraine, 7 points
  3. Alexander Anfilofyev, Russian Federation, 5 points
  4. Valeriy Tsagaev, Russian Federation, 4 points
  5. Jan Germanus, Slovakia, 3 points
  6. Tuncay Basaran, Turkey, 2 points
  7. Nikolay Ivanov, Bulgaria, 1 points
  8. Deniz Kan, Turkey, 0 points
  9. Hrvoje Matasic, Croatia, 0 points
 10. Simsek Haidar, Switzerland, 0 points


Senior Men Left 90
  1. Roman Filippov, Russian Federation, 10 points
  2. Vitaliy Laletin, Russian Federation, 7 points
  3. Ruslan Babayev, Ukraine, 5 points
  4. Siarhei Serhel, Belarus, 4 points
  5. Irakli Gamtenadze, Georgia, 3 points
  6. Martin Georgiev, Bulgaria, 2 points
  7. Ugur Ozkilic, Turkey, 1 points
  8. Siarhei Simanovich, Belarus, 0 points
  9. Cem Sener, Turkey, 0 points
 10. Okur Ugur, Switzerland, 0 points
 11. Oleg Balkovoy, Ukraine, 0 points
 12. Garri Bdoyan, Georgia, 0 points
 13. Wieslaw Rzanny, Poland, 0 points
 14. Artak Sakanyan, Armenia, 0 points
 15. Paulick Sebastian, Switzerland, 0 points


Senior Men Right 100
  1. Krasimir Kostadinov, Bulgaria, 10 points
  2. Vaso Dautashvili, Georgia, 7 points
  3. Aleksandr Puzakov, Russian Federation, 5 points
  4. Zurab Bakhtiyarov, Azerbaijan, 4 points
  5. Emil Ilchev, Bulgaria, 3 points
  6. Chermen Khadaev, Russian Federation, 2 points
  7. Sureyya Ayce, Turkey, 1 points
  8. Cemsit Osmanli, Turkey, 0 points
  9. Dzmitry Shmyko, Belarus, 0 points
 10. Racho Gakharia, Georgia, 0 points
 11. Eduard Sahakyan, Armenia, 0 points
 12. Christian Stahlhofen, Germany, 0 points
 13. Raimonds Antonovics, Latvia, 0 points
 14. Donatas Kriksciunas, Lithuania, 0 points
 15. Josip Bregovic, Croatia, 0 points
 16. Davit Yeghiazaryan, Armenia, 0 points
 17. Jonas Hellstrom, Sweden, 0 points
 18. Tonni Christensen, Denmark, 0 points


Senior Men Right 110
  1. Kvikvinia Genadi, Georgia, 10 points
  2. Ivan Matyushenko, Russian Federation, 7 points
  3. Dzmitry Rabtsan, Belarus, 5 points
  4. Normunds Tomsons, Latvia, 4 points
  5. Yevhen Litovtsev, Ukraine, 3 points
  6. Viatcheslav Muriev, Russian Federation, 2 points
  7. Aliaksandr Yankovski, Belarus, 1 points
  8. Sergiy Tokarev, Ukraine, 0 points
  9. Ahmet Yenerer, Turkey, 0 points
 10. Philip Berencreutz, Sweden, 0 points
 11. Cengiz Aydogan, Turkey, 0 points
 12. Stefan Mitov, Bulgaria, 0 points
 13. Pjer Ostojic, Croatia, 0 points
 14. Marin Pantaleev, Bulgaria, 0 points


Senior Men Right +110
  1. Andriy Pushkar, Ukraine, 10 points
  2. Ferit Osmanli, Turkey, 7 points
  3. Vyacheslav Karpov, Russian Federation, 5 points
  4. Georgi Cvetkov, Bulgaria, 4 points
  5. Cristian Ioan Puscasu, Romania, 3 points
  6. Cavit Kahriman, Turkey, 2 points
  7. Rasul Chotchaev, Russian Federation, 1 points
  8. Damir Krunic, Sweden, 0 points
  9. Juraj Michalicka, Slovakia, 0 points
 10. Shohrat Shixmatov, Azerbaijan, 0 points
 11. Ralf Johansson, Sweden, 0 points
 12. Antonio Masic, Croatia, 0 points
 13. Ilham Mahmudov, Azerbaijan, 0 points
 14. Emanuil Manasiev, Bulgaria, 0 points
 15. Slawomir Glowacki, Poland, 0 points


Senior Men Right 55
  1. Georgi Gaydardjiev, Bulgaria, 10 points
  2. Dmytro Bezkorovainyi, Ukraine, 7 points
  3. Mehmet Cetinkaya, Turkey, 5 points
  4. Alibek Khasanov, Russian Federation, 4 points
  5. Arsen Chomaev, Russian Federation, 3 points
  6. Giorgi Purtseladze, Georgia, 2 points
  7. Stilyan Panchev, Bulgaria, 1 points
  8. Birhan Solmaz, Turkey, 0 points


Senior Men Right 60
  1. Oleksandr Balandin, Ukraine, 10 points
  2. Roman Zerekaev, Russian Federation, 7 points
  3. Fabian Taeger, Germany, 5 points
  4. Mehmet Ali Uzul, Turkey, 4 points
  5. Lasha Kakhelashvili, Georgia, 3 points
  6. Vileni Gabrava, Georgia, 2 points
  7. Arman Piroyan, Armenia, 1 points
  8. Ivan Afanasik, Belarus, 0 points
  9. Anzaur Merkel, Germany, 0 points
 10. Mikhail Tovmasyan, Russian Federation, 0 points
 11. Cemal Ak, Turkey, 0 points
 12. Dimitri Jakovlev, Finland, 0 points
 13. Maksym Galashko, Ukraine, 0 points


Senior Men Right 65
  1. Evren Serhat Arslan, Turkey, 10 points
  2. Murat Borlakov, Russian Federation, 7 points
  3. Zohrab Mahsimov, Azerbaijan, 5 points
  4. Artur Akoev, Russian Federation, 4 points
  5. Revaz Gogiashvili, Georgia, 3 points
  6. Khaiser Ibrishev, Ukraine, 2 points
  7. Jan Taeger, Germany, 1 points
  8. Mustafa Onay, Turkey, 0 points
  9. Jan Erik Sunde, Norway, 0 points
 10. Nikolozi Tsereteli, Georgia, 0 points
 11. Valiantin Bobrovich, Belarus, 0 points
 12. Smbat Tatevosyan, Armenia, 0 points
 13. Hayk Harutyunyan, Armenia, 0 points
 14. Philipp Stahlhofen, Germany, 0 points


Senior Men Right 70
  1. Alexandr Kovalchuk, Russian Federation, 10 points
  2. Alexander Voronetskiy, Russian Federation, 7 points
  3. Alex Abutidze, Georgia, 5 points
  4. Oleg Chernyavsky, Ukraine, 4 points
  5. Vladimir Mnatsakanyan, Armenia, 3 points
  6. Yasin Urhun, Turkey, 2 points
  7. Denys Guryev, Ukraine, 1 points
  8. Hristo Delidzhakov, Bulgaria, 0 points
  9. Viorel Dobrin, Romania, 0 points
 10. Osman Olmez, Turkey, 0 points
 11. Michael Svoboda, Czech Republic, 0 points
 12. Giorgi Asumbani, Georgia, 0 points
 13. Parviz Nuraliyev, Azerbaijan, 0 points
 14. Michal Zapletal, Czech Republic, 0 points
 15. Albert Kaptijn, Netherlands, 0 points
 16. Erwin Hogenhout, Netherlands, 0 points
 17. Stephan Soderberg, Sweden, 0 points


Senior Men Right 75
  1. Viktor Balabanov, Bulgaria, 10 points
  2. Fuad Jafarov, Azerbaijan, 7 points
  3. Mehmet Fatih Boz, Turkey, 5 points
  4. Vitaliy Kalmykov, Russian Federation, 4 points
  5. Roman Riabtsev, Ukraine, 3 points
  6. Samvel Vanesyan, Armenia, 2 points
  7. Cvetan Gashevski, Bulgaria, 1 points
  8. Giorgi Albutashvili, Georgia, 0 points
  9. Staffan Back, Sweden, 0 points
 10. Aliaksandr Seredich, Belarus, 0 points
 11. Harutyun Sargsyan, Armenia, 0 points
 12. Robin Lundgren, Sweden, 0 points
 13. Adey Dzhukkaev, Russian Federation, 0 points


Senior Men Right 80
  1. Khadzimurat Zoloev, Russian Federation, 10 points
  2. Artem Taynov, Ukraine, 7 points
  3. Stefan Lengarov, Bulgaria, 5 points
  4. Giorgi Tvaliashvili, Georgia, 4 points
  5. Andrey Malakhov, Russian Federation, 3 points
  6. Niyazi Kurt, Turkey, 2 points
  7. Aleh Matskevich, Belarus, 1 points
  8. Alexander Balabanov, Bulgaria, 0 points
  9. Dzianis Savenia, Belarus, 0 points
 10. Radoslav Dobrovic, Slovakia, 0 points
 11. Jozsef Lovei, France, 0 points
 12. Sarunas Manarka, Lithuania, 0 points
 13. Mirza Abuseriz, Georgia, 0 points
 14. Andreas Dahlstrom, Sweden, 0 points
 15. Johan Brundin, Sweden, 0 points
 16. Denis Ionescu, Romania, 0 points
 17. Matej Svoboda, Czech Republic, 0 points
 18. Dursun Onder, Turkey, 0 points
 19. Janus Smolarczyk, Germany, 0 points
 20. Husik Ghazaryan, Armenia, 0 points
 21. Darius Puiac, Romania, 0 points


Senior Men Right 85
  1. Rustam Babaiev, Ukraine, 10 points
  2. Ievgenii Prudnyk, Ukraine, 7 points
  3. Abdula Eldarov, Russian Federation, 5 points
  4. Valeriy Tsagaev, Russian Federation, 4 points
  5. Ivan Semezh, Belarus, 3 points
  6. Nikolay Ivanov, Bulgaria, 2 points
  7. Veday Bozbay, Turkey, 1 points
  8. Jan Germanus, Slovakia, 0 points
  9. Tuncay Basaran, Turkey, 0 points
 10. Mkrtich Abelyan, Armenia, 0 points
 11. Hrvoje Matasic, Croatia, 0 points
 12. Simsek Haidar, Switzerland, 0 points
 13. Frederic Andre, Belgium, 0 points


Senior Men Right 90
  1. Arsen Liliev, Russian Federation, 10 points
  2. Irakli Gamtenadze, Georgia, 7 points
  3. Vitaliy Laletin, Russian Federation, 5 points
  4. Ruslan Babayev, Ukraine, 4 points
  5. Omer Seyfi Bennurkan, Turkey, 3 points
  6. Ugur Ozkilic, Turkey, 2 points
  7. Garri Bdoyan, Georgia, 1 points
  8. Siarhei Simanovich, Belarus, 0 points
  9. Oleg Balkovoy, Ukraine, 0 points
 10. Wieslaw Rzanny, Poland, 0 points
 11. Siarhei Serhel, Belarus, 0 points
 12. Martin Georgiev, Bulgaria, 0 points
 13. Mihai Brezoi, Romania, 0 points
 14. Paulick Sebastian, Switzerland, 0 points
 15. Okur Ugur, Switzerland, 0 points
 16. Artak Sakanyan, Armenia, 0 points


Junior Men Left 50
  1. Vladimir Kostochka, Russian Federation, 10 points
  2. Ruslan Ismagilov, Russian Federation, 7 points
  3. Denis Porozhnyak, Ukraine, 5 points
  4. Mithat Elci, Turkey, 4 points
  5. Tarik Dogan, Turkey, 3 points
  6. Artur Poghosyan, Armenia, 2 points


Junior Men Left 55
  1. Maksim Svetlolobov, Russian Federation, 10 points
  2. Leonid Smirnov, Russian Federation, 7 points
  3. M. Batuhan Ulas, Turkey, 5 points
  4. Ibraim Ibragimov, Ukraine, 4 points
  5. Gokhan Altinok, Turkey, 3 points
  6. Giorgi Otinashvili, Georgia, 2 points
  7. Afgan Muradov, Azerbaijan, 1 points


Junior Men Left 60
  1. Yauheni Kavalenka, Belarus, 10 points
  2. Khanafiy Khasanov, Russian Federation, 7 points
  3. Vilnur Nabiev, Russian Federation, 5 points
  4. Yolian Hristov, Bulgaria, 4 points
  5. Kenan Nermanli, Turkey, 3 points
  6. Titus Bizgan, Romania, 2 points
  7. Seyfullah Yilmazsoy, Turkey, 1 points


Junior Men Left 65
  1. Soslan Akhpolov, Russian Federation, 10 points
  2. Derenik Stepanyan, Armenia, 7 points
  3. Furkan Cimen, Turkey, 5 points
  4. Philipp Stahlhofen, Germany, 4 points
  5. Abdullah Laylalar, Turkey, 3 points
  6. Razvan Ionutas, Romania, 2 points
  7. Michal Kolnik, Czech Republic, 1 points
  8. Arsen Manukov, Armenia, 0 points
  9. Paul Bologa, Romania, 0 points
 10. Damir Jurcic, Croatia, 0 points


Junior Men Left 70
  1. Eldar Appazov, Ukraine, 10 points
  2. Nadir Azizbayli, Azerbaijan, 7 points
  3. Lascha Abaschidze, Russian Federation, 5 points
  4. Vitalijus Limontas, Lithuania, 4 points
  5. Erik Gevorgyan, Armenia, 3 points
  6. Dzmitry Nestsiarenka, Belarus, 2 points
  7. Mykola Artiukh, Ukraine, 1 points
  8. Emre Ecevit, Turkey, 0 points
  9. Giorgi Koroglishvii, Georgia, 0 points
 10. Gevork Kuyumchyan, Russian Federation, 0 points
 11. Marius Jurovschi, Romania, 0 points
 12. Emil Szakola, Poland, 0 points
 13. Gokhan Karagoz, Turkey, 0 points


Junior Men Left 80
  1. Pavel Lunev, Russian Federation, 10 points
  2. Merab Kakabadze, Georgia, 7 points
  3. Arman Stepanyan, Armenia, 5 points
  4. Taymuraz Driaev, Russian Federation, 4 points
  5. Joar Backman, Sweden, 3 points
  6. Lukasz Glowacki, Poland, 2 points
  7. Emil Eriksson, Sweden, 1 points
  8. Cahit Ean Akyol, Turkey, 0 points
  9. Riza Devletov, Ukraine, 0 points
 10. Emre Toker, Turkey, 0 points


Junior Men Left +80
  1. Sergey Chigir, Russian Federation, 10 points
  2. Adrian Laurus, Romania, 7 points
  3. Dmitriy Silaev, Russian Federation, 5 points
  4. Alexandru Epuran, Romania, 4 points
  5. Ertugrul Ipek, Turkey, 3 points
  6. Mindaugas Sutkaitis, Lithuania, 2 points
  7. Matej Frisch, Czech Republic, 1 points
  8. Erik Olofsson, Sweden, 0 points
  9. Artur Borovko, Belarus, 0 points
 10. Emirhan Kaymak, Turkey, 0 points


Junior Men Right 50
  1. Gismat Vakilov, Azerbaijan, 10 points
  2. Denis Porozhnyak, Ukraine, 7 points
  3. Ruslan Ismagilov, Russian Federation, 5 points
  4. Andrey Korotkij, Russian Federation, 4 points
  5. Tarik Dogan, Turkey, 3 points
  6. Mithat Elci, Turkey, 2 points
  7. Artur Poghosyan, Armenia, 1 points


Junior Men Right 55
  1. Maksim Svetlolobov, Russian Federation, 10 points
  2. Leonid Smirnov, Russian Federation, 7 points
  3. Giorgi Otinashvili, Georgia, 5 points
  4. Ibraim Ibragimov, Ukraine, 4 points
  5. M. Batuhan Ulas, Turkey, 3 points
  6. Afgan Muradov, Azerbaijan, 2 points
  7. Yavuz Gundognu, Turkey, 1 points


Junior Men Right 60
  1. Ievgen Daali, Ukraine, 10 points
  2. Yauheni Kavalenka, Belarus, 7 points
  3. Yolian Hristov, Bulgaria, 5 points
  4. Vilnur Nabiev, Russian Federation, 4 points
  5. Titus Bizgan, Romania, 3 points
  6. Seyfullah Yilmazsoy, Turkey, 2 points
  7. Bugracan Isik, Turkey, 1 points
  8. Khanafiy Khasanov, Russian Federation, 0 points


Junior Men Right 65
  1. Soslan Akhpolov, Russian Federation, 10 points
  2. Derenik Stepanyan, Armenia, 7 points
  3. Dominik Glod, Slovakia, 5 points
  4. Philipp Stahlhofen, Germany, 4 points
  5. Paul Bologa, Romania, 3 points
  6. Razvan Ionutas, Romania, 2 points
  7. Damir Jurcic, Croatia, 1 points
  8. Ibrahim Aday, Turkey, 0 points
  9. Arsen Manukov, Armenia, 0 points
 10. Furkan Cimen, Turkey, 0 points
 11. Michal Kolnik, Czech Republic, 0 points


Junior Men Right 70
  1. Gevork Kuyumchyan, Russian Federation, 10 points
  2. Alexander Zinchenko, Russian Federation, 7 points
  3. Marius Jurovschi, Romania, 5 points
  4. Eldar Appazov, Ukraine, 4 points
  5. Dzmitry Nestsiarenka, Belarus, 3 points
  6. Erik Gevorgyan, Armenia, 2 points
  7. Vitalijus Limontas, Lithuania, 1 points
  8. Gokhan Karagoz, Turkey, 0 points
  9. Mykola Artiukh, Ukraine, 0 points
 10. Mustafa Demir, Turkey, 0 points
 11. Nadir Azizbayli, Azerbaijan, 0 points
 12. Giorgi Koroglishvii, Georgia, 0 points
 13. Emil Szakola, Poland, 0 points


Junior Men Right 80
  1. Merab Kakabadze, Georgia, 10 points
  2. Eldar Aliskendarov, Russian Federation, 7 points
  3. Riza Devletov, Ukraine, 5 points
  4. Arman Stepanyan, Armenia, 4 points
  5. Ozgur Serin, Turkey, 3 points
  6. Vadim Ulyaschev, Russian Federation, 2 points
  7. Cahit Ean Akyol, Turkey, 1 points
  8. Emil Eriksson, Sweden, 0 points
  9. Lukasz Glowacki, Poland, 0 points


Junior Men Right +80
  1. Adrian Laurus, Romania, 10 points
  2. Dmitriy Silaev, Russian Federation, 7 points
  3. Mindaugas Sutkaitis, Lithuania, 5 points
  4. Matej Frisch, Czech Republic, 4 points
  5. Ertugrul Ipek, Turkey, 3 points
  6. Sergey Chigir, Russian Federation, 2 points
  7. Emirhan Kaymak, Turkey, 1 points
  8. Alexandru Epuran, Romania, 0 points
  9. Erik Olofsson, Sweden, 0 points
 10. Artur Borovko, Belarus, 0 points


Masters Men Left 100
  1. Simsek Mehmet Dogan, Switzerland, 10 points
  2. Evgeny Bolsheshapov, Russian Federation, 7 points
  3. Michael Mucha, Germany, 5 points
  4. Atile Kocak, Turkey, 4 points
  5. Jorgen Karlsson, Sweden, 3 points
  6. Stefan Metka, Germany, 2 points
  7. Sergiy Kuzmin, Ukraine, 1 points
  8. Ulrich Buehler, Switzerland, 0 points


Masters Men Left +100
  1. Vyacheslav Sukhomlinov, Russian Federation, 10 points
  2. Mikhail Babanov, Russian Federation, 7 points
  3. Ahmet Yenerer, Turkey, 5 points
  4. Igor Mazurenko, Poland, 4 points
  5. Olaf Koeppen, Germany, 3 points
  6. Vadym Larin, Ukraine, 2 points
  7. Juha Mikkonen, Finland, 1 points


Masters Men Left 70
  1. Aleksey Ostapchuk, Russian Federation, 10 points
  2. Oleksandr Medvedev, Ukraine, 7 points
  3. Muharrem Ates, Turkey, 5 points
  4. Artur Averin, Russian Federation, 4 points
  5. Andreas Garcia, Germany, 3 points
  6. Ronny Ceder, Sweden, 2 points
  7. Ilhami Karakus, Germany, 1 points
  8. Binali Akan, Turkey, 0 points


Masters Men Left 80
  1. Niyazi Kurt, Turkey, 10 points
  2. Pasi Kunnari, Finland, 7 points
  3. Andriy Filippov, Ukraine, 5 points
  4. Sergey Ivanov, Russian Federation, 4 points
  5. Mats Pettersson, Sweden, 3 points
  6. Nikolay Morsuev, Russian Federation, 2 points
  7. Bayram Yesilyaprak, Turkey, 1 points


Masters Men Left 90
  1. Cem Sener, Turkey, 10 points
  2. Ferhat Atili, Turkey, 7 points
  3. Ainars Cirponis, Latvia, 5 points
  4. Romutis Paliskis, Lithuania, 4 points
  5. Jaroslav Stusek, Czech Republic, 3 points
  6. Mikhail Simonenko, Russian Federation, 2 points
  7. Juha Lehtonen, Sweden, 1 points
  8. Goran Hellstrom, Sweden, 0 points


Masters Men Right 100
  1. Simsek Mehmet Dogan, Switzerland, 10 points
  2. Stefan Metka, Germany, 7 points
  3. Atile Kocak, Turkey, 5 points
  4. Sergiy Kuzmin, Ukraine, 4 points
  5. Evgeny Bolsheshapov, Russian Federation, 3 points
  6. Jorgen Karlsson, Sweden, 2 points
  7. Michael Mucha, Germany, 1 points
  8. Ulrich Buehler, Switzerland, 0 points


Masters Men Right +100
  1. Vyacheslav Sukhomlinov, Russian Federation, 10 points
  2. Mikhail Babanov, Russian Federation, 7 points
  3. Ahmet Yenerer, Turkey, 5 points
  4. Igor Mazurenko, Poland, 4 points
  5. Vadym Larin, Ukraine, 3 points
  6. Udo Krause, Germany, 2 points


Masters Men Right 70
  1. Binali Akan, Turkey, 10 points
  2. Vladyslav Dzisiak, Ukraine, 7 points
  3. Aleksey Ostapchuk, Russian Federation, 5 points
  4. Muharrem Ates, Turkey, 4 points
  5. Andreas Garcia, Germany, 3 points
  6. Artur Averin, Russian Federation, 2 points
  7. Ilhami Karakus, Germany, 1 points
  8. Oleksandr Medvedev, Ukraine, 0 points
  9. Ronny Ceder, Sweden, 0 points


Masters Men Right 80
  1. Niyazi Kurt, Turkey, 10 points
  2. Bayram Yesilyaprak, Turkey, 7 points
  3. Sergey Ivanov, Russian Federation, 5 points
  4. Andriy Filippov, Ukraine, 4 points
  5. Nikolay Morsuev, Russian Federation, 3 points
  6. Pasi Kunnari, Finland, 2 points
  7. Yury Ivanov, Belarus, 1 points


Masters Men Right 90
  1. Mikhail Simonenko, Russian Federation, 10 points
  2. Ferhat Atili, Turkey, 7 points
  3. Ainars Cirponis, Latvia, 5 points
  4. Goran Hellstrom, Sweden, 4 points
  5. Juha Lehtonen, Sweden, 3 points
  6. Cem Sener, Turkey, 2 points
  7. Augustin Mantog, Romania, 1 points


Grandmasters Men Left 100
  1. Vladimir Stepanov, Russian Federation, 10 points
  2. Petr Prokhorov, Russian Federation, 7 points
  3. Oleksandr Sizonov, Ukraine, 5 points


Grandmasters Men Left +100
  1. Valeriy Golovchenko, Ukraine, 10 points
  2. Minabaddin Gurbanov, Azerbaijan, 7 points
  3. Mykola Khitsenko, Ukraine, 5 points
  4. Fanis Nuretdinov, Russian Federation, 4 points
  5. Andrzej Glabala, Poland, 3 points
  6. Gasan Akhmedov, Russian Federation, 2 points
  7. Vydas Mikelionis, Lithuania, 1 points


Grandmasters Men Left 75
  1. Juergen Baumann, Germany, 10 points
  2. Muslum Ibrahimov, Azerbaijan, 7 points
  3. Victor Zaytsev, Russian Federation, 5 points


Grandmasters Men Left 90
  1. Jaroslav Stusek, Czech Republic, 10 points
  2. Sandor Szilagyi, Germany, 7 points
  3. Alexandr Pozdnyakov, Russian Federation, 5 points
  4. Leonid Linkov, Russian Federation, 4 points


Grandmasters Men Right 100
  1. Leonid Ivanov, Ukraine, 10 points
  2. Vladimir Stepanov, Russian Federation, 7 points
  3. Oleksandr Sizonov, Ukraine, 5 points
  4. Petr Prokhorov, Russian Federation, 4 points


Grandmasters Men Right +100
  1. Minabaddin Gurbanov, Azerbaijan, 10 points
  2. Valeriy Golovchenko, Ukraine, 7 points
  3. Andrzej Glabala, Poland, 5 points
  4. Vydas Mikelionis, Lithuania, 4 points
  5. Gasan Akhmedov, Russian Federation, 3 points
  6. Fanis Nuretdinov, Russian Federation, 2 points


Grandmasters Men Right 75
  1. Juergen Baumann, Germany, 10 points
  2. Victor Zaytsev, Russian Federation, 7 points
  3. Muslum Ibrahimov, Azerbaijan, 5 points


Grandmasters Men Right 90
  1. Jaroslav Stusek, Czech Republic, 10 points
  2. Alexandr Pozdnyakov, Russian Federation, 7 points
  3. Sandor Szilagyi, Germany, 5 points
  4. Leonid Linkov, Russian Federation, 4 points


Disabled Men Left 60
  1. Sergey Vyatkin, Russian Federation, 10 points
  2. Mehmet Kaya, Turkey, 7 points
  3. Mukhtar Magomedov, Russian Federation, 5 points
  4. Emre Yuldiz, Turkey, 4 points
  5. Jozsef Gabor Fenyvesi, Hungary, 3 points
  6. Dimitar Sterev, Bulgaria, 2 points
  7. Oleg Abornyev, Ukraine, 1 points


Disabled Men Left 75
  1. Omar Nurudinov, Russian Federation, 10 points
  2. Murat Cirik, Turkey, 7 points
  3. Sergiy Kuropata, Ukraine, 5 points
  4. Gokhan Seuen, Turkey, 4 points
  5. Besiki Lekiashvili, Georgia, 3 points
  6. Sergii Teliatytskyi, Ukraine, 2 points


Disabled Men Left 90
  1. Ruslan Mamedov, Russian Federation, 10 points
  2. Olcay Avsar, Turkey, 7 points
  3. Vadym Krasov, Ukraine, 5 points
  4. Artem Pysmak, Ukraine, 4 points
  5. Omer Aydin, Turkey, 3 points
  6. Georgi Kiryakov, Bulgaria, 2 points
  7. Ivan Biachev, Bulgaria, 1 points


Disabled Men Left +90
  1. Sureyya Ayce, Turkey, 10 points
  2. Vladimir Makarishchev, Russian Federation, 7 points
  3. Eric Hoppe, Germany, 5 points
  4. Oleksandr Poroshyn, Ukraine, 4 points
  5. Umit Burunlular, Turkey, 3 points
  6. Boris Petrov, Bulgaria, 2 points
  7. Vladimir Gladilin, Russian Federation, 1 points
  8. Oleksandr Kravchun, Ukraine, 0 points


Disabled Men Right 60
  1. Sergey Vyatkin, Russian Federation, 10 points
  2. Mukhtar Magomedov, Russian Federation, 7 points
  3. Muharrem Bektas, Turkey, 5 points
  4. Mehmet Kaya, Turkey, 4 points
  5. Oleg Abornyev, Ukraine, 3 points
  6. Dimitar Sterev, Bulgaria, 2 points


Disabled Men Right 75
  1. Omar Nurudinov, Russian Federation, 10 points
  2. Nurettin Yuksel, Turkey, 7 points
  3. Sergiy Kuropata, Ukraine, 5 points
  4. Besiki Lekiashvili, Georgia, 4 points
  5. Sergii Teliatytskyi, Ukraine, 3 points
  6. Ahmet Bozdemir, Turkey, 2 points


Disabled Men Right 90
  1. Omer Aydin, Turkey, 10 points
  2. Vadym Krasov, Ukraine, 7 points
  3. Artem Pysmak, Ukraine, 5 points
  4. Gokhan Ozsener, Turkey, 4 points
  5. Ruslan Mamedov, Russian Federation, 3 points
  6. Georgi Kiryakov, Bulgaria, 2 points
  7. Ivan Biachev, Bulgaria, 1 points


Disabled Men Right +90
  1. Mustafa Dinleyici, Turkey, 10 points
  2. Sureyya Ayce, Turkey, 7 points
  3. Fanis Nurudinov, Russian Federation, 5 points
  4. Janos Ozor Szabo, Hungary, 4 points
  5. Boris Petrov, Bulgaria, 3 points
  6. Oleksandr Poroshyn, Ukraine, 2 points


Senior Women Left 50
  1. Esra Kiraz, Turkey, 10 points
  2. Tatiana Istomina, Russian Federation, 7 points
  3. Gulsen Savas, Turkey, 5 points
  4. Natalia Babych, Ukraine, 4 points
  5. Larysa Shapavalava, Belarus, 3 points
  6. Elizaveta Polovnikova, Russian Federation, 2 points
  7. Maria Raeva, Bulgaria, 1 points


Senior Women Left 55
  1. Irina Mazurenko, Russian Federation, 10 points
  2. Viktoriia Iliushyna, Ukraine, 7 points
  3. Katrin Mook, Germany, 5 points
  4. Carolina Pettersson, Sweden, 4 points
  5. Yana Gurchenko, Ukraine, 3 points
  6. Diana Albegova, Russian Federation, 2 points
  7. Mari Thyssel, Sweden, 1 points
  8. Tuba Koc, Turkey, 0 points
  9. Arzu Donmez, Turkey, 0 points
 10. Darina Tsetskhladze, Georgia, 0 points


Senior Women Left 60
  1. Ekaterina Larina, Russian Federation, 10 points
  2. Lucia Debnarova, Slovakia, 7 points
  3. Fia Reisek, Sweden, 5 points
  4. Elena Kurenkova, Russian Federation, 4 points
  5. Novie Wilhelmsson, Sweden, 3 points
  6. Gonul Sak, Turkey, 2 points
  7. Anna Karrila, Finland, 1 points
  8. Larysa Tykhonovych, Ukraine, 0 points
  9. Zuzana Svobodova, Czech Republic, 0 points


Senior Women Left 65
  1. Sarah Backman, Sweden, 10 points
  2. Irina Gladkaya, Russian Federation, 7 points
  3. Felicia Rydstedt, Sweden, 5 points
  4. Natalia Truskalova, Ukraine, 4 points
  5. Diana Kaysinova, Russian Federation, 3 points
  6. Vilija Parnarauskiene, Lithuania, 2 points
  7. Lenka Vojtkova, Czech Republic, 1 points
  8. Veronika Ocipova, Slovakia, 0 points
  9. Julie Tronsmo, Norway, 0 points
 10. Zoia Sidelnikova, Ukraine, 0 points
 11. Isil Metin, Turkey, 0 points
 12. Malgorzata Ostrowska, Poland, 0 points


Senior Women Left 70
  1. Irina Makeeva, Russian Federation, 10 points
  2. Elin Haag, Sweden, 7 points
  3. Nataliia Radchuk, Ukraine, 5 points
  4. Kateryna Mochalova, Ukraine, 4 points
  5. Evgeniya Fomina, Russian Federation, 3 points
  6. Seyma Aksoy, Turkey, 2 points
  7. Thommen Caroline, Switzerland, 1 points
  8. Joanna Daminska, Poland, 0 points
  9. Ceyda Nur Taskin, Turkey, 0 points


Senior Women Left 80
  1. Alina Samotoy, Russian Federation, 10 points
  2. Natalia Gurzieva, Russian Federation, 7 points
  3. Tanja Killmaier, Germany, 5 points
  4. Zeynep Cakiroglu, Turkey, 4 points
  5. Nazan Sahin, Turkey, 3 points


Senior Women Left +80
  1. Egle Vaitkute, Lithuania, 10 points
  2. Vika Gabakova, Russian Federation, 7 points
  3. Liliya Khamidullina, Russian Federation, 5 points
  4. Zanna Cingule, Latvia, 4 points
  5. Katrin Konstantinova, Bulgaria, 3 points
  6. Esra Inceyakar, Turkey, 2 points
  7. Sevcan Basaran, Turkey, 1 points


Senior Women Right 50
  1. Diana Scharafieva, Russian Federation, 10 points
  2. Esra Kiraz, Turkey, 7 points
  3. Bella Batchaeva, Russian Federation, 5 points
  4. Gulsen Savas, Turkey, 4 points
  5. Maria Raeva, Bulgaria, 3 points
  6. Natalia Babych, Ukraine, 2 points
  7. Larysa Shapavalava, Belarus, 1 points


Senior Women Right 55
  1. Diana Albegova, Russian Federation, 10 points
  2. Irina Mazurenko, Russian Federation, 7 points
  3. Arzu Donmez, Turkey, 5 points
  4. Viktoriia Iliushyna, Ukraine, 4 points
  5. Katrin Mook, Germany, 3 points
  6. Tuba Koc, Turkey, 2 points
  7. Mari Thyssel, Sweden, 1 points
  8. Larysa Tykhonovych, Ukraine, 0 points
  9. Darina Tsetskhladze, Georgia, 0 points
 10. Carolina Pettersson, Sweden, 0 points


Senior Women Right 60
  1. Ekaterina Larina, Russian Federation, 10 points
  2. Fia Reisek, Sweden, 7 points
  3. Lucia Debnarova, Slovakia, 5 points
  4. Luiza Gabueva, Russian Federation, 4 points
  5. Gonul Sak, Turkey, 3 points
  6. Novie Wilhelmsson, Sweden, 2 points
  7. Zuzana Svobodova, Czech Republic, 1 points
  8. Anna Karrila, Finland, 0 points


Senior Women Right 65
  1. Sarah Backman, Sweden, 10 points
  2. Irina Gladkaya, Russian Federation, 7 points
  3. Felicia Rydstedt, Sweden, 5 points
  4. Isil Metin, Turkey, 4 points
  5. Veronika Ocipova, Slovakia, 3 points
  6. Ekaterina Nikisheva, Russian Federation, 2 points
  7. Natalia Truskalova, Ukraine, 1 points
  8. Vilija Parnarauskiene, Lithuania, 0 points
  9. Nataliia Radchuk, Ukraine, 0 points
 10. Malgorzata Ostrowska, Poland, 0 points
 11. Julie Tronsmo, Norway, 0 points
 12. Lenka Vojtkova, Czech Republic, 0 points


Senior Women Right 70
  1. Irina Makeeva, Russian Federation, 10 points
  2. Kateryna Mochalova, Ukraine, 7 points
  3. Ceyda Nur Taskin, Turkey, 5 points
  4. Munire Tunca, Turkey, 4 points
  5. Evgeniya Fomina, Russian Federation, 3 points
  6. Joanna Daminska, Poland, 2 points
  7. Lovisa Wahlstrom, Sweden, 1 points
  8. Thommen Caroline, Switzerland, 0 points
  9. Zoia Sidelnikova, Ukraine, 0 points


Senior Women Right 80
  1. Yulia Anokhina, Russian Federation, 10 points
  2. Natalia Gurzieva, Russian Federation, 7 points
  3. Tanja Killmaier, Germany, 5 points
  4. Zeynep Cakiroglu, Turkey, 4 points
  5. Nazan Sahin, Turkey, 3 points


Senior Women Right +80
  1. Egle Vaitkute, Lithuania, 10 points
  2. Zanna Cingule, Latvia, 7 points
  3. Liliya Khamidullina, Russian Federation, 5 points
  4. Vika Gabakova, Russian Federation, 4 points
  5. Zeynep Cebeci, Turkey, 3 points
  6. Katrin Konstantinova, Bulgaria, 2 points
  7. Sevcan Basaran, Turkey, 1 points
  8. Kornelia Masnik, Poland, 0 points


Junior Women Left 45
  1. Kristina Tikhonova, Russian Federation, 10 points
  2. Anastasiya Kostyukevich, Russian Federation, 7 points
  3. Umran Keser, Turkey, 5 points
  4. Maryna Shulika, Ukraine, 4 points
  5. Gulistan Korkmaz, Turkey, 3 points


Junior Women Left 50
  1. Milyausha Gimranova, Russian Federation, 10 points
  2. Kristina Fomina, Russian Federation, 7 points
  3. Isil Sismanlar, Turkey, 5 points
  4. Meryem Celik, Turkey, 4 points


Junior Women Left 55
  1. Yulia Pyrkina, Russian Federation, 10 points
  2. Marine Putkaradze, Georgia, 7 points
  3. Zalina Mouraova, Russian Federation, 5 points
  4. Anastasiya Goncharenko, Ukraine, 4 points
  5. Izgi Topbas, Turkey, 3 points
  6. Natalia Kwiatkowska, Poland, 2 points
  7. Tugce Saritac, Turkey, 1 points
  8. Valentyna Markevych, Ukraine, 0 points
  9. Judita Olesova, Slovakia, 0 points


Junior Women Left 60
  1. Kristina Gatzoeva, Russian Federation, 10 points
  2. Sevim Gunacti, Turkey, 7 points
  3. Ipek Ozgun Deper, Turkey, 5 points
  4. Silvia Zvirblyte, Lithuania, 4 points
  5. Patrycja Ziarkiewicz, Poland, 3 points


Junior Women Left 65
  1. Ekaterina Baburina, Russian Federation, 10 points
  2. Denise Backlund, Sweden, 7 points
  3. Aleksandra Akaeva, Russian Federation, 5 points
  4. Olena Kuzmych, Ukraine, 4 points
  5. Karolin Andersson, Sweden, 3 points


Junior Women Left 70
  1. Alena Miromanova, Russian Federation, 10 points
  2. Dzerassa Karaeva, Russian Federation, 7 points
  3. Lovisa Wahlstrom, Sweden, 5 points
  4. Indre Laivyte, Lithuania, 4 points
  5. Seyma Aksoy, Turkey, 3 points
  6. Jessica Lindkvist, Sweden, 2 points
  7. Izel Besler, Turkey, 1 points


Junior Women Left +70
  1. Raminta Zvirblyte, Lithuania, 10 points
  2. Irina Burmistrova, Russian Federation, 7 points
  3. Jennifer Lindkvist, Sweden, 5 points
  4. Nonna Vazaeva, Russian Federation, 4 points
  5. Ayse Kubra Yeniler, Turkey, 3 points
  6. Rebecca Jonasson, Sweden, 2 points


Junior Women Right 45
  1. Kristina Tikhonova, Russian Federation, 10 points
  2. Gulistan Korkmaz, Turkey, 7 points
  3. Umran Keser, Turkey, 5 points
  4. Tatiana Ivanizkaya, Russian Federation, 4 points
  5. Maryna Shulika, Ukraine, 3 points


Junior Women Right 50
  1. Kristina Fomina, Russian Federation, 10 points
  2. Milyausha Gimranova, Russian Federation, 7 points
  3. Isil Sismanlar, Turkey, 5 points
  4. Meryem Celik, Turkey, 4 points


Junior Women Right 55
  1. Yulia Pyrkina, Russian Federation, 10 points
  2. Anastasiya Goncharenko, Ukraine, 7 points
  3. Tugce Saritac, Turkey, 5 points
  4. Zalina Mouraova, Russian Federation, 4 points
  5. Valentyna Markevych, Ukraine, 3 points
  6. Marine Putkaradze, Georgia, 2 points
  7. Natalia Kwiatkowska, Poland, 1 points
  8. Judita Olesova, Slovakia, 0 points
  9. Izgi Topbas, Turkey, 0 points


Junior Women Right 60
  1. Kristina Gatzoeva, Russian Federation, 10 points
  2. Fehime Tugcenur Kurt, Turkey, 7 points
  3. Sevim Gunacti, Turkey, 5 points
  4. Silvia Zvirblyte, Lithuania, 4 points
  5. Patrycja Ziarkiewicz, Poland, 3 points


Junior Women Right 65
  1. Ekaterina Baburina, Russian Federation, 10 points
  2. Denise Backlund, Sweden, 7 points
  3. Karolin Andersson, Sweden, 5 points
  4. Olena Kuzmych, Ukraine, 4 points
  5. Aleksandra Akaeva, Russian Federation, 3 points


Junior Women Right 70
  1. Alena Miromanova, Russian Federation, 10 points
  2. Dzerassa Karaeva, Russian Federation, 7 points
  3. Lovisa Wahlstrom, Sweden, 5 points
  4. Indre Laivyte, Lithuania, 4 points
  5. Seyma Aksoy, Turkey, 3 points
  6. Jessica Lindkvist, Sweden, 2 points
  7. Izel Besler, Turkey, 1 points


Junior Women Right +70
  1. Raminta Zvirblyte, Lithuania, 10 points
  2. Viktoriya Voronina, Russian Federation, 7 points
  3. Irina Burmistrova, Russian Federation, 5 points
  4. Jennifer Lindkvist, Sweden, 4 points
  5. Rebecca Jonasson, Sweden, 3 points
  6. Ayse Kubra Yeniler, Turkey, 2 points


Masters Women Left 60
  1. Judit Zsirai, Hungary, 10 points
  2. Mari Thyssel, Sweden, 7 points
  3. Olga Orekhova, Russian Federation, 5 points
  4. Nataliia Penkova, Ukraine, 4 points
  5. Tatiana Tsvetkova, Russian Federation, 3 points
  6. Tetyana Filippova, Ukraine, 2 points


Masters Women Left 70
  1. Vilija Parnarauskiene, Lithuania, 10 points
  2. Pirjo Laituri, Sweden, 7 points
  3. Helena Pettersson, Sweden, 5 points
  4. Tatiana Onanova, Russian Federation, 4 points


Masters Women Left 80
  1. Maria Wester, Sweden, 10 points
  2. Tanja Killmaier, Germany, 7 points
  3. Larisa Borovinskaya, Russian Federation, 5 points


Masters Women Left +80
  1. Rimma Boldyreva, Russian Federation, 10 points
  2. Nazila Gadirova, Azerbaijan, 7 points
  3. Sevcan Basaran, Turkey, 5 points


Masters Women Right 60
  1. Mari Thyssel, Sweden, 10 points
  2. Judit Zsirai, Hungary, 7 points
  3. Olga Orekhova, Russian Federation, 5 points
  4. Nataliia Penkova, Ukraine, 4 points
  5. Tatiana Tsvetkova, Russian Federation, 3 points
  6. Tetyana Filippova, Ukraine, 2 points


Masters Women Right 70
  1. Vilija Parnarauskiene, Lithuania, 10 points
  2. Pirjo Laituri, Sweden, 7 points
  3. Tatiana Onanova, Russian Federation, 5 points
  4. Helena Pettersson, Sweden, 4 points


Masters Women Right 80
  1. Tanja Killmaier, Germany, 10 points
  2. Camilla Kaettstroem, Germany, 7 points
  3. Maria Wester, Sweden, 5 points
  4. Larisa Borovinskaya, Russian Federation, 4 points


Masters Women Right +80
  1. Rimma Boldyreva, Russian Federation, 10 points
  2. Nazila Gadirova, Azerbaijan, 7 points
  3. Sevcan Basaran, Turkey, 5 points


Disabled Women Left 60
  1. Svetlana Kuznetsova, Russian Federation, 10 points
  2. Nadezda Sycheva, Russian Federation, 7 points
  3. Macide Uzulmez, Turkey, 5 points
  4. Filiz Tazan, Turkey, 4 points
  5. Lada Hadzhieva, Bulgaria, 3 points


Disabled Women Left +60
  1. Natalia Bolshakova, Russian Federation, 10 points
  2. Aleksandra Akaeva, Russian Federation, 7 points
  3. Fatime Eda Saltan, Turkey, 5 points
  4. Marta Grabowska, Poland, 4 points
  5. Sakire Annal, Turkey, 3 points
  6. Kornelia Masnik, Poland, 2 points
  7. Emilya Stoyanova, Bulgaria, 1 points
  8. Nedialka Kamburova, Bulgaria, 0 points


Disabled Women Right 60
  1. Svetlana Kuznetsova, Russian Federation, 10 points
  2. Macide Uzulmez, Turkey, 7 points
  3. Lada Hadzhieva, Bulgaria, 5 points
  4. Nadezda Sycheva, Russian Federation, 4 points
  5. Filiz Tazan, Turkey, 3 points


Disabled Women Right +60
  1. Aleksandra Akaeva, Russian Federation, 10 points
  2. Kornelia Masnik, Poland, 7 points
  3. Fatime Eda Saltan, Turkey, 5 points
  4. Zeynep Yilmaz, Turkey, 4 points
  5. Natalia Bolshakova, Russian Federation, 3 points
  6. Emilya Stoyanova, Bulgaria, 2 points
  7. Marta Grabowska, Poland, 1 points

Senior
  1. Russian Federation, 392 points
  2. Ukraine, 171 points
  3. Turkey, 169 points
  4. Bulgaria, 90 points
  5. Georgia, 80 points
  6. Sweden, 66 points
  7. Belarus, 36 points
  8. Latvia, 25 points
  9. Germany, 24 points
 10. Slovakia, 23 points
 11. Lithuania, 22 points
 12. Armenia, 18 points
 13. Azerbaijan, 17 points
 14. Romania, 5 points
 15. Poland, 3 points
 16. Czech Republic, 2 points
 17. Finland, 1 points
 18. Switzerland, 1 points
 19. Hungary, 1 points
 20. Belgium, 0 points
 21. France, 0 points
 22. Denmark, 0 points
 23. Croatia, 0 points
 24. Greece, 0 points
 25. Norway, 0 points
 26. Netherlands, 0 points


Junior
  1. Russian Federation, 364 points
  2. Turkey, 134 points
  3. Ukraine, 79 points
  4. Sweden, 54 points
  5. Lithuania, 48 points
  6. Romania, 38 points
  7. Georgia, 33 points
  8. Armenia, 31 points
  9. Belarus, 22 points
 10. Azerbaijan, 20 points
 11. Poland, 11 points
 12. Bulgaria, 9 points
 13. Germany, 8 points
 14. Czech Republic, 6 points
 15. Slovakia, 5 points
 16. Croatia, 1 points


Masters
  1. Russian Federation, 145 points
  2. Turkey, 102 points
  3. Sweden, 73 points
  4. Germany, 52 points
  5. Ukraine, 45 points
  6. Lithuania, 24 points
  7. Switzerland, 20 points
  8. Hungary, 17 points
  9. Azerbaijan, 14 points
 10. Finland, 10 points
 11. Latvia, 10 points
 12. Poland, 8 points
 13. Czech Republic, 3 points
 14. Romania, 1 points
 15. Belarus, 1 points


Grandmasters
  1. Russian Federation, 71 points
  2. Ukraine, 42 points
  3. Germany, 32 points
  4. Azerbaijan, 29 points
  5. Czech Republic, 20 points
  6. Poland, 8 points
  7. Lithuania, 5 points


Disabled
  1. Russian Federation, 139 points
  2. Turkey, 130 points
  3. Ukraine, 46 points
  4. Bulgaria, 26 points
  5. Poland, 14 points
  6. Georgia, 7 points
  7. Hungary, 7 points
  8. Germany, 5 points


TOTAL
  1. Russian Federation, 1111 points
  2. Turkey, 535 points
  3. Ukraine, 383 points
  4. Sweden, 193 points
  5. Bulgaria, 125 points
  6. Germany, 121 points
  7. Georgia, 120 points
  8. Lithuania, 99 points
  9. Azerbaijan, 80 points
 10. Belarus, 59 points
 11. Armenia, 49 points
 12. Poland, 44 points
 13. Romania, 44 points
 14. Latvia, 35 points
 15. Czech Republic, 31 points
 16. Slovakia, 28 points
 17. Hungary, 25 points
 18. Switzerland, 21 points
 19. Finland, 11 points
 20. Croatia, 1 points
 21. Norway, 0 points
 22. Netherlands, 0 points
 23. Greece, 0 points
 24. Denmark, 0 points
 25. Belgium, 0 points
 26. France, 0 points
Просмотров: 546 | Добавил: Արտավազդ | Рейтинг: 0.0/0
Всего комментариев: 0
Добавлять комментарии могут только зарегистрированные пользователи.
[ Регистрация | Вход ]

Զամբյուղ

Ваша корзина пуста

փնտրել

Մեր հարցումը

Գնահատեք կայքը
Ընդամենը պատասխանել են: 194

Հաշվառումը


Ընդամենը Օնլայն են: 1
Հյուրեր: 1
Օգտողներ: 0
Չորեքշաբթի
21.02.2018
18:04


Copyright MyCorp © 2018

Создать бесплатный сайт с uCoz